Bejo wystartowało z nowym projektem www.bejo.pl. Strona internetowa zmieniła się pod względem graficznym oraz ma poprawioną funkcjonalność zgodnie z potrzebami użytkowników. Aktualny projekt to nie tylko nowoczesne rozwiązania graficzne ale przede wszystkim responsywna, przygotowana pod wszystkie urządzenia mobilne, praktyczna i intuicyjna w użyciu strona internetowa.

Nasi klienci, hodowcy oraz partnerzy zaangażowani w "łańcuch produkcji żywności Bejo" mają łatwy dostęp do informacji. Na naszych stronach znajdą Państwo wiele artykułów, opisów i wskazówek przedstawiających nasze główne cele, oddanie naszym klientom, zaangażowanie w innowacje, jakość i zrównoważony rozwój. Przeczytają Państwo o tym wszystkim na naszej stronie internetowej! Znajdą tam Państwo nasze najnowsze wiadomości, informacje o grupach gatunków, inspirujące koncepcje dotyczące "łańcucha produkcji żywności", fakty i liczby oraz informacje na temat odpowiedzialności korporacyjnej.

dla strony internetowej oraz asortymentu została opracowana zaawansowana funkcja "Szukaj"

W zakresie całej strony, oraz dla starszych wersji szukania. Dzięki dzieleniu się ważnymi informacjami pomiędzy Bejo na całym świecie (strona ma odnośniki do stron w poszczególnych krajach) mogą Państwo znależć szczegółowe informacje o asortymencie w innych krajach.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą odnowioną witryną www.bejo.pl i przekonania się, jak łatwo można znaleźć wszystkie potrzebne informacje.