Nowe informacje
Bejo Zaden B.V. is an internationally active Dutch company specializing in the breeding, production and sale of vegetable seeds. Our product’s quality is our prime concern. Together with our highly motivated and committed staff we make efforts to boost our innovative company’s further growth worldwide. For the expansion of our gherkin breeding activities in Poland we are looking for an enthusiastic and creative

Firma Bejo Zaden Poland Sp. z o.o. , będąca częścią międzynarodowej firmy Bejo Zaden B.V. , specjalizującej się w hodowli, produkcji i sprzedaży nasion warzyw gruntowych, poszukuje kandydatów na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Sprzedaży na terenie Polski północnej oraz Polski zachodniej.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Spotkanie Ekologiczne w Woli Skromowskiej które odbędzie się 22 września w godzinach 11 - 16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. Na poletkach demonstracyjnych będą Państwo mogli obejrzeć wszystkie dotychczasowe odmiany jak również wiele nowości. Znajdziecie Państwo szeroką gamę roślin uprawnych, a nasz personel będzie bardzo szczęśliwy mogąc omówić nasze odmiany, porozmawiać o problemach technicznych oraz poznać Państwa punkt widzenia.

Bejo każdego roku organizuje Dni Otwarte od wtorku 27-go września do soboty 1-szego października włącznie, umożliwiając gościom zapoznanie się z jakością szerokiej gamy produktów. Producenci z wszystkich krajów mają możliwość zapoznania się z asortymentem warzyw Bejo które są uprawiane na całym Świecie.

Tuż przed rozpoczęciem sezonu uprawy warzyw wielu producentów zadaje sobie pytanie – Co posadzić, jaką wybrać odmian? By wybór okazał się najlepszy, trzeba wsiąść pod uwagę wiele czynników, począwszy od właściwej oceny warunków w jakich będzie prowadzona uprawa, przez planowany sposób zagospodarowania zebranych warzyw, wreszcie warto spojrzeć na globalne trendy w produkcji i handlu. W odniesieniu do kapust, do wyboru mamy nie tylko szeroką pulę odmian, ale też jej typów. Czym się kierować przy wyborze odmiany – na to pytanie odpowiada Grzegorz Pastuszka – Dyrektor Generalny Bejo Zaden Poland.

Efekty wpływu wody, żywienia i ochrony roślin na potencjał plonotwórczy różnych odmian cebuli w tegorocznym, suchym sezonie wegetacyjnym,firmy Bejo Zaden Poland, Bayer CropScience, Yara Poland i Milex. Systemy Nawadniania zobrazowały w projekcie zrealizowanym w dwóch gospodarstwach, gdzie roślinom dostarczano wodę i składniki pokarmowe m.in. przez taśmy kroplujące.

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z ekologicznymi odmianami nasion Bejo w gospadarstwie Państwa Urszuli i Piotra Osik w Woli Skromowskiej, które odbędzie się 18 września.

Cropalyser: Aplikacja przydatna do diagnozowania chorób i szkodników w uprawach! Jest to praktyczne narzędzie do identyfikacji głównych szkodników, chorób i zaburzeń w uprawie warzyw takich jak: buraka ćwikłowego, marchwi, kapusty i cebuli. Aplikacja dostarcza informacji na temat stanu zdrowotności i wzrostu plonów.

Podczas targów Fruit Logistica 2015 w Berlinie, Bejo Zaden prezentuje liczne błyskotliwe pomysły. Ponownie pokażemy wrapy z białej kapusty i nowe paluszki z kalarepy.


Home News Nowe informacje