Nowe informacje
Mamy zaszczyt serdecznie Państwa zaprosić na spotkanie Jem Ze Smakiem w dniu 3'ciego października 2017 w imieniu WiOM Warzywa i Owoce Miękie, Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego oraz naszej firmy Bejo. Szczegółowy program dostępny w formacie pdf poniżej.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Spotkanie Ekologiczne w Woli Skromowskiej które odbędzie się 21 września w godzinach 13 - 16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. Na poletkach demonstracyjnych będą Państwo mogli obejrzeć wszystkie dotychczasowe odmiany jak również wiele nowości. Znajdziecie Państwo szeroką gamę roślin uprawnych, a nasz personel będzie bardzo szczęśliwy mogąc omówić nasze odmiany, porozmawiać o problemach technicznych oraz poznać Państwa punkt widzenia.

Bejo każdego roku organizuje Dni Otwarte od wtorku 27-go września do soboty 1-szego października włącznie, umożliwiając gościom zapoznanie się z jakością szerokiej gamy produktów. Producenci z wszystkich krajów mają możliwość zapoznania się z asortymentem warzyw Bejo które są uprawiane na całym Świecie.

Tuż przed rozpoczęciem sezonu uprawy warzyw wielu producentów zadaje sobie pytanie – Co posadzić, jaką wybrać odmian? By wybór okazał się najlepszy, trzeba wsiąść pod uwagę wiele czynników, począwszy od właściwej oceny warunków w jakich będzie prowadzona uprawa, przez planowany sposób zagospodarowania zebranych warzyw, wreszcie warto spojrzeć na globalne trendy w produkcji i handlu. W odniesieniu do kapust, do wyboru mamy nie tylko szeroką pulę odmian, ale też jej typów. Czym się kierować przy wyborze odmiany – na to pytanie odpowiada Grzegorz Pastuszka – Dyrektor Generalny Bejo Zaden Poland.

Efekty wpływu wody, żywienia i ochrony roślin na potencjał plonotwórczy różnych odmian cebuli w tegorocznym, suchym sezonie wegetacyjnym,firmy Bejo Zaden Poland, Bayer CropScience, Yara Poland i Milex. Systemy Nawadniania zobrazowały w projekcie zrealizowanym w dwóch gospodarstwach, gdzie roślinom dostarczano wodę i składniki pokarmowe m.in. przez taśmy kroplujące.

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z ekologicznymi odmianami nasion Bejo w gospadarstwie Państwa Urszuli i Piotra Osik w Woli Skromowskiej, które odbędzie się 18 września.

Cropalyser: Aplikacja przydatna do diagnozowania chorób i szkodników w uprawach! Jest to praktyczne narzędzie do identyfikacji głównych szkodników, chorób i zaburzeń w uprawie warzyw takich jak: buraka ćwikłowego, marchwi, kapusty i cebuli. Aplikacja dostarcza informacji na temat stanu zdrowotności i wzrostu plonów.

Podczas targów Fruit Logistica 2015 w Berlinie, Bejo Zaden prezentuje liczne błyskotliwe pomysły. Ponownie pokażemy wrapy z białej kapusty i nowe paluszki z kalarepy.


Home News Nowe informacje