Nowe informacje
Bejo uruchomiło aplikację Cropalyser


Cropalyser: Aplikacja przydatna do diagnozowania chorób i szkodników w uprawach! Jest to praktyczne narzędzie do identyfikacji głównych szkodników, chorób i zaburzeń w uprawie warzyw takich jak: buraka ćwikłowego, marchwi, kapusty i cebuli. Aplikacja dostarcza informacji na temat stanu zdrowotności i wzrostu plonów.
 
 
Funkcja wyszukiwania "Cropalyse" to poręczne narzędzie, które prowadzi użytkownika poprzez odpowiedzi na pytania o nieprawidłowości, analizy sytuacji wzrostu i rozpoznanie objawów. Cropalyser zawiera także porady na temat kontroli upraw i zapobiegania chorobom i szkodnikom.
 
 
Z Cropalyser, plantator ma na wyciągnięcie ręki informacje o stanie upraw, dostępne w trybie offline i online. Na każdym etapie wzrostu i rozwoju możliwe jest szybkie wyszukanie przyczyny na podstawie zdjęć i pytań.

 

 
Bejo opracowało Cropalyser jako usługę dla swoich klientów oraz wszystkich zainteresowanych producentów warzyw. Bejo dzieli się wiedzą i doświadczeniem ze swoimi partnerami w całym  łańcuchu produkcyjnym warzyw, również w dziedzinie analizy i rozpoznawania szkodników i chorób w uprawach warzyw.
 
 
 
 

 

Aplikacja dostępna do ściągnięcia

   Wstecz

Home News Nowe informacje