Produkcja i obróbka


Produkcja nasion wysokiej jakości. Nasz główny cel. Różne czynniki mają wpływ na jakość nasion. Korzystne warunki klimatyczne są najbardziej istotne w produkcji. Pełna własna kontrola w optymalnych warunkach klimatycznych, to podstawowe zasady stosowane w produkcji wszystkich gatunków nasion. Kontrakty na produkcję nasion podpisywane są tylko z najbardziej doświadczonymi producentami w takich krajach jak Francja, Włochy, Australia i USA.

Nasiona wielu gatunków trudnych w produkcji, wytwarzane są pod osłonami we własnych stacjach, w całkowicie kontrolowanych warunkach.  Każda partia nasion w okresie pozbiorczym podlega czyszczeniu i badaniu jakości. Większość nasion poddawana jest następnie wielu procesom, mającym na celu otrzymanie różnych form finalnego produktu, który spełni wymagania i potrzeby profesjonalnych producentów warzyw.
Najczęściej produkt finalny (materiał handlowy) to: nasiona inkrustowane zaprawione fungicydami, nasiona precyzyjne, Nasiona precyzyjne zaprawione dodatkowo insektycydem, nasiona podkiełkowane oraz nasiona otoczkowane.

 

Ciągłe inwestycje w udoskanalanie metod obróbki nasion jest drugą naturą Bejo, jest też jedyną drogą aby zagwarantować najwyższą jakość w przyszłosci.Home O nas Produkcja i obróbka