Warzywne miski są modne! Millenialsi wybierają smaczną i zdrową żywność. Podczas Fruit Logistica 2022 w Berlinie Bejo prezentuje nowoczesne, smaczne i zdrowe warzywne  BEJO BOWLS. Podczas targów zaprezentowane zostaną wyborne PURPLE POWER BOWLS. W każdej misce znajdzie się mix pasujących do siebie kompozycji warzyw: smakowite zestawy przekąsek z  marchewki, kalarepy, rzodkiewki, selera, cebuli i białej kapusty. Razem uzupełniają się i tworzą nowe doznania smakowe.

Purple Power, zastrzyk zdrowia dla Ciebie

Pomysł Bejo na PURPLE POWER opiera się na bogactwie składników odżywczych zawartych w fioletowych warzywach. Wśród nich znajdziemy  Erasmusa, pierwszą na świecie w 100% męską odmianę fioletowych szparagów. Erasmus ma wyjątkowo słodki smak i doskonale nadaje się do spożycia na surowo. Będzie oferowany jako szparag sałatkowy, ale Erasmus równie dobrze nadaje się do smażenia lub grillowania. W programie PURPLE POWER znajdziemy również inne czerwone i fioletowe odmiany. Charakteryzują się one nie tylko pięknym kolorem, ale także wysoką zawartością witamin i przeciwutleniaczy, które zawierają i zapewniają liczne korzyści zdrowotne. Nie przegap tej okazji, aby obejrzeć i posmakować naszych nowości z asortymentu Purple Power!

REDI, odkryj nowe doznania

Redi to koncept na fioletowe brokuły gałązkowe, który w oryginalny sposób łączy zdrowe składniki z niezwykłym smakiem. W porównaniu do tradycyjnych brokułów, Redi ma delikatniejszą konsystencję i bardziej wyrafinowany smak. Promocja Redi skierowana jest głównie do odbiorcy detalicznego poprzez współpracę z siecią handlową. Na dobry początek stworzony został kompletny program promocyjny, który obejmuje m.in. ekologiczne opakowania. Jest już zainteresowanie ze strony menedżerów sieci handlowych ale oczarowani są także szefowie kuchni.

Asortyment ekologiczny Bejo rośnie w siłę

Zapotrzebowanie na nasiona ekologiczne wciąż rośnie. Bejo oferuje coraz szerszą gamę nasion ekologicznych – obecnie jest to ponad 35 gatunków w 170 odmianach, których część prezentujemy na naszym stoisku. Dzięki naszym ekologicznym nasionom przyczyniamy się do tworzenia zrównoważonego łańcucha dostaw zdrowej i smacznej żywności, PRAWIDŁOWO OD POCZĄTKU!

Rzut oka na smaczne i zdrowe warzywa podczas Future Lab na Fruit Logistica

Szczególnie w dzisiejszych czasach zdrowy tryb życia jest wyzwaniem, dlatego zdrowe i smaczne warzywa mają znaczenie. Jakie działania podejmuje firma zajmująca się hodowlą nasion na rzecz zawartości składników  i smaku swoich warzyw, jakie badania są ważne? W jaki sposób sprzedajesz konsumentom smaczne i zdrowe warzywa? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten interesujący temat, zapraszamy na prezentację Daniëlle Bruin, kierownika ds. łańcucha żywności  Bejo, która odbędzie się 5 kwietnia o godz. 15.00 podczas Future Lab na Fruit Logistica.

Inspiracje

Oprócz Purple Power, Bejo Vegi Bowls i Redi, nasze wcześniejsze innowacyjne pomysły nadal inspirują rynek warzywny. Coolwrap jest już znany przez wielu i powszechnie dostępny w supermarketach. To dobry przykład konceptu, który oferuje nowe możliwości i więcej przepisów na zastosowanie specjalnej białej kapusty. Ponadto na naszym stoisku będą prezentowane przekąski z kalarepy Kohrispy oraz paluszki z selera Krunchelly.

Specjaliści

Zespół specjalistów będzie czekał, aby podzielić się z Państwem naszą wiedzą na stoisku B-15 w hali 1.2. Odwiedź nas, aby usłyszeć o najnowszych wydarzeniach na rynku i produktach oraz aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze koncepcje i odmiany mogą zwiększyć wartość Twojej działalności w dziedzinie uprawy warzyw.

POZNAWANIE PRZYRODY NIE KOŃCZY SIĘ NIGDY