Razem z naszymi klientami i partnerami dzielimy się wiedzą i aktywnie poszukujemy nowych możliwości na rynku poprzez innowacyjne technologie. Staramy się być blisko natury, by tworzyć najlepsze nasiona warzyw, dzięki którym producenci z całego świata będą mogli zbierać zdrowe i smaczne plony dla dobra konsumentów, zarówno dziś, jak i za 50 lat.

BEJO – HODOWLA NASION WARZYW DLA PROFESJONALNYCH PRODUCENTÓW

Bejo jest wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie uprawy, produkcji i sprzedaży nasion warzyw. Prowadząc działalność w ponad 30 krajach, jesteśmy firmą rodzinną skupioną na działalności międzynarodowej. Nasza kadra 1900 pracowników z oddaniem dba o kreację najlepszych odmian warzyw do zastosowania dziś i w przyszłości.

Na przestrzeni lat nasza firma rozwinęła się, przechodząc naturalny, nieustający proces kształtowany przez współpracę pomiędzy producentami, sprzedawcami, partnerami w łańcuchu dostaw i pracownikami naszej firmy. Wszyscy nasi partnerzy mogą w obrębie swoich lokalnych rynków wykorzystać pełny potencjał naszych produktów.

Exploring nature never stops

RAZEM NA WIELE LAT

W kontaktach z naszymi klientami zależy nam na długofalowych relacjach, a nie na szybkich efektach. Nasi przedstawiciele pozostają w bliskim kontakcie z producentami, wymieniając się opiniami i wsłuchując w ich obawy. Dzięki uważnej obserwacji naszego otoczenia jesteśmy w stanie zapewniać lepsze wsparcie techniczne i doradztwo na rzecz realnych i trwałych wyników w zakresie upraw.

Każdego dnia uczymy się na własnym doświadczeniu. Chcemy wiedzieć, co się dzieje w uprawach i na rynku. Tę praktyczną wiedzę wykorzystujemy do tworzenia nowych odmian oraz do produkcji  nasion o coraz lepszych parametrach spełniających wymogi nowoczesnego rolnictwa.

PODNOSIMY POPRZECZKĘ POPRZEZ INNOWACJE

Konsekwentnie inwestujemy w działalność badawczą i rozwój. Podobnie jak w latach 60, jako pionierzy stosowania nowoczesnych technik hodowli, nigdy nie przestajemy sprawdzać nowych  możliwości. Im więcej wiemy na temat roślin, poczynając od  poznania DNA, tym większe są nasze możliwości tworzenia nowych odmian szybciej i precyzyjniej niż kiedykolwiek wcześniej.

To oznacza, że jesteśmy w stanie oferować odmiany i nasiona o jeszcze lepszych właściwościach, które świetnie nadają się do zrównoważonego rolnictwa. Co więcej, pozwalają one na osiąganie plonów zgodnych z potrzebami producentów oraz warzyw odpowiednich dla konsumentów.

JAKOŚĆ: NAJLEPSZE NASIONA I NAJLEPSZE ODMIANY

Z ufnością patrzymy w przyszłość. Jako rodzinna firma ciągle robimy to, czym zajmujemy się od zawsze: produkujemy najlepsze nasiona i tworzymy najlepsze odmiany, by uzyskać zdrowe, smaczne i ekologiczne warzywa.

Współpraca z producentami i partnerami w łańcuchu dostaw zapewniająca odpowiednią przestrzeń do rozwoju pozytywnych inicjatyw – oto nasza pasja. Poznawanie przyrody nie kończy się nigdy