Pomysł na zorganizowanie całkowicie wirtualnego wydarzenia istniał już od jakiegoś czasu, ale niedawny pełen wyzwań okres (w którym nie można było zorganizować Dni Otwartych Bejo w tradycyjnej formie) przyspieszył decyzję. Exploring Bejo’s World rozpocznie się w poniedziałek 15-go listopada i potrwa do środy 17-go listopada. Program wypełniony będzie webinariami na żywo prowadzonymi przez ekspertów z branży oraz filmami edukacyjnymi.

Ponadto będzie wystarczająco dużo czasu na dyskusje online z prezenterami i ekspertami Bejo od upraw. Tematy, które zostaną przedstawione to m.in. możliwości automatyzacji, ekologiczna produkcja nasion, jakość nasion i hodowla odpornościowa. Omówione zostaną również niektóre z głównych upraw Bejo (na przykład cebula, burak ćwikłowy i marchew).

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu które jest bezpłatne. Informacje na temat programu oraz o tym, jak wziąć w nim udział, wkrótce.

Poszerz swoją wiedzę na „Exploring Bejo’s World”, pierwszym kilkudniowym wirtualnym wydarzeniu organizowanym przez firmę nasienną Bejo. Bejo dąży do jak najlepszego dzielenia się wiedzą i zawsze poszukuje nowych metod, aby to osiągnąć.

Exploring Bejo's World