Poszerz swoją wiedzę na „Exploring Bejo’s World”, pierwszym kilkudniowym wirtualnym wydarzeniu organizowanym przez firmę nasienną Bejo. Bejo dąży do jak najlepszego dzielenia się wiedzą i zawsze poszukuje nowych metod, aby to osiągnąć.

Pomysł na zorganizowanie całkowicie wirtualnego wydarzenia istniał już od jakiegoś czasu, ale niedawny pełen wyzwań okres (w którym nie można było zorganizować Dni Otwartych Bejo w tradycyjnej formie) przyspieszył decyzję. Exploring Bejo’s World rozpocznie się w poniedziałek 15-go listopada i potrwa do środy 17-go listopada. Program wypełniony będzie webinariami na żywo prowadzonymi przez ekspertów z branży oraz filmami edukacyjnymi.

Ponadto będzie wystarczająco dużo czasu na dyskusje online z prezenterami i ekspertami Bejo od upraw. Tematy, które zostaną przedstawione to m.in. możliwości automatyzacji, ekologiczna produkcja nasion, jakość nasion i hodowla odpornościowa. Omówione zostaną również niektóre z głównych upraw Bejo (na przykład cebula, burak ćwikłowy i marchew).

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu które jest bezpłatne. Informacje na temat programu oraz o tym, jak wziąć w nim udział, wkrótce.