Producenci żywności oraz dostawcy z całego świata spotkają się na corocznych Dniach Otwartych Bejo w Warmenhuizen w Holandii, wydarzenie to odbędzie się w dniach 24 – 28 września. Razem z naszymi klientami i partnerami biznesowymi będziemy odkrywać nowe możliwości na rynku oraz innowacyjne metody badawcze. Pozostajemy w bliskiej zgodzie z naturą i odkrywamy najlepsze odmiany warzyw odpowiednie dla producentów na całym świecie ale także zdrowe i smaczne aby dać radość konsumentom. Dni Otwarte Bejo to doskonała okazja aby porozmawiać o możliwościach i wyzwaniach na dzień dzisiejszy i w przyszłości.

Najnowsze odmiany i innowacyjne pomysły. 

Różnorodne wielce obiecujące nowe odmiany o lepszych parametrach zewnętrznych, odpornościach na choroby, przydatności do przechowania oraz smaku zostaną zaprezentowane na naszych poletkach demonstracyjnych. Zwiedzający będą mieli możliwość po raz kolejny zobaczyć odmianę Redlander: pierwszą czerwoną (eko) cebulę z siewu która jest odporna na mączniaka oraz odpowiednia do długiego przechowywania.

 

Smak, zdrowie i wygoda to kamienie węgielne innowacyjnych konceptów Bejo. Koncepty takie jak Coolwrap, Kohrispy - przekąski z kalarepy i Delicioni- świeża cebula, dają producentom i pośrednikom inspirację na nową prezentację produktu.

 

Bejo zaprezentuje urozmaicony asortyment pomidorów, papryk i ogórków w tunelu, a pszczelarze pokażą znaczenie pszczół i działania Bejo w hodowli i ochronie zdrowia tych owadów.

 

Odkrywanie nasion, od nasionka do siewki.

We wtorek 24-go i czwartek 26-go września Bejo poprowadzi sympozjum ‘Odkrywanie nasion, od nasiona do siewki”: inspirujący i pouczający program o technologiach jakie możemy zastosować w początkowej fazie wzrostu. Uczestnictwo w sympozjum jest możliwe tylko na zaproszenie. 

 

Ponad 40 firm współuczestniczących będzie pokazywało swoje produkty i/lub usługi na wystawie mechanizacyjnej organizowanej przez Bejo, można tam zobaczyć najnowsze osiągnięcia techniki i rozwiązania z sektora produkcji roślinnej.

Dni Otwarte odbędą się od wtorku 24-go września do soboty 28-go września od 9 do 17.00 (w sobotę do 16.00) Trambaan 1 w Warmenhuizen w Holandii. W sobotę sąsiedzi, rodzina i przyjaciele są mile widziani aby odwiedzić i odkryć  Świat Bejo.

 

Po więcej informacji zapraszamy na www.bejo.com i www.bejo.nl